etykiety samoprzylepne

Niewielki rozmiar reklamy, czyli to doskonała metoda na nienachalną reklamę naszego produktu czy też marki.
Dodajmy do tego stronę internetową, wizytówki oraz inne formy re marketingu i jesteśmy w domu. O druku i reklamie.

Naklejki i nalepki - zastosowanie marketingowe

Naklejki lub jak ktoś woli, nalepki to doskonały materiał marketingowy, który można przykleić na produktach, na witrynie sklepowej lub jak reklama jeżdżąca na samochodach firmowych.
Grafik projektując taką naklejkę może puścić wodze fantazji i poszaleć z forma, kształtem i typografią. Niestety nie każdy zakład poligraficzny ma w swojej ofercie druk naklejek, ale w większości miast znajdziemy przynajmniej jeden taki zakład, który specjalizuje się w tego typu druku. Najlepsze naklejki powinny być jeszcze odpowiednio uszlachetnione i utwardzone, aby były jak najbardziej odporne na warunki atmosferyczne i promienie UV.

Naklejki, nalepki...

Naklejki, czy też nalepki to dobry materiał marketingowy, bowiem nadają się one nie tylko do przyklejania na naszych produktach, ale np.
w witrynie sklepu, czy nawet na samochodzie. Rozmaite i wręcz nieskończone możliwości kształtów i kolorów takich naklejek dają bardzo duże pole manewru dla grafika, który może puścić wodze fantazji. Większość zakładów poligraficznych nie oferuje naklejek, ale z pewnością w każdym większym mieście znajdzie się jeden lub dwa takie zakłady.
Najlepszej jakości naklejki są te drukowane w dużej rozdzielczości.

Zmiany w poligrafii

etykiety samoprzylepneTechniki druku ciągle ulegają nowelizacją, jednak część procesów zostaje taka sama.

Papier z celulozy dalej przoduje jako materiał na którym się drukuje,, ale sam proces czy użyta farba.

Procesy te tak szybko ulegają zmianom, że sami właściciele zakładów mają problemy, aby z tym nadążyć. Jednak ten postęp powoduje, że druk jest znacznie tańszy, a klienci mają możliwości zamówienia dużo mniejszych nakładów w dobrej jakości.
Dlatego też teraz prawie każda firma ma swoje plakaty, ulotki czy nawet bannery..

Widok do druku:

etykiety samoprzylepne

Poprzednie wpisy:

Następne wpisy: